Home » Lajme » Formacioni i javës në Premier Leauge

Formacioni i javës në Premier Leauge

Këtë herë formacioni i javës është bombë me katër lojtarë të Unitedit dhe 3 të Cityt dhe 3 të Liverpoolit kurse vetëm një i Evertonit.Howard (Everton),Smalling (Man.Utd),Phil Jones,Kompany (Manchester City),(Man.Utd),Henderson (Liverpool),Adam (Liverpool),Young (Man.Utd),Nasri (Manchester City),Suarez (Liverpool),Rooney (Man.Utd),Dzeko (Manchester City).

Parents going public for good so far we’ve talked about parents shaming their own children, but that’s not the only mobile spy apps sort of public shaming of teens

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress