Home » Lajme, Vendore » Forumi Rinor Rahovica me sukses mbylli iniciativen humanitare

Forumi Rinor Rahovica me sukses mbylli iniciativen humanitare

Komunikate per opinionin e gjere!

Te nderuar vellezer e motra;Forumi Rinor Rahovica me sukses mbylli iniciativen per blerjen e baneses ne Presheve, per familjen e te ndjerit ages Bejzad nga Shoshaja e Eperme!

U deshten vetem 18 ore per tu siguruar te hollat. Shume perfundimtare e siguruar eshte;

13.900 franga
13.790 €uro

Allahu ju shperblefte te gjitheve (donatoret si dhe anetaret e FRR-se) per kontributin tuaj! Per procedurat ne vazhdim me kohe do t’ju njoftojme!

Sinqerisht;
Leutrim Asllani
Kryetar i FRR-se.

Shto koment

Duheni të Logoheni për të komentuar.

© 2018 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch