Home » Histori, Lajme » Ftesë – Bashkim Kuçuku “Historiografi, risi, shformime” & “Uni krijues dhe vepra”

Ftesë – Bashkim Kuçuku “Historiografi, risi, shformime” & “Uni krijues dhe vepra”

Ju ftoj të merrni pjesë në përurimin e dy librave të rinj të prof. Bashkim Kuçukut”Historiografi, risi, shformime” & “Uni krijues dhe vepra”

————–
Irena Toçi Drejtore e përgjithshme
Botimet ToenaRruga “M. Gjollesha”K.P. 1420Tirane – AlbaniaTel. ++355 422 40 116Cel. ++355 68 20 677 11 botimet.toena@gmail.comredaksia@toena.com.alirena.toci@gmail.com
www.toena.com.alwww.facebook.com/botimet.toena
https://twitter.com/TOENABOTIME1
www.instagram.com/botimet_toena

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch