Home » Kulturë, Lajme » Ftesë – Botimet Toena dhe Akademia e Shkencave prezantojnë “Iliada” e Homerit me përkthim të Llambro Rucit

Ftesë – Botimet Toena dhe Akademia e Shkencave prezantojnë “Iliada” e Homerit me përkthim të Llambro Rucit

Botimet Toena & Akademia e Shkencave të Shqipërisëprezantojnë “Iliada” e Homeritme përkthim të Llambro Rucit.
Ju mirëpresim, nesër, e mërkurë, 6 nëntor 2019, ora 11:00, në sallën “Aleks Buda” të Akademisë së Shkencave në Tiranë.
Për të pranishmit do të ofrohet edhe një koktejl.
Me respekt për ju,
Irena Toçi
————–
Irena Toçi Drejtore e përgjithshme
Botimet ToenaRruga “M. Gjollesha”K.P. 1420Tirane – AlbaniaTel. ++355 422 40 116Cel. ++355 68 20 677 11 botimet.toena@gmail.comredaksia@toena.com.alirena.toci@gmail.com
www.toena.com.alwww.facebook.com/botimet.toena
https://twitter.com/TOENABOTIME1
www.instagram.com/botimet_toena

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch