Home » Kulturë, Lajme » Ftesë për pjesëmarrje në promovimin e librit – “Është një vend që quhet këngë”

Ftesë për pjesëmarrje në promovimin e librit – “Është një vend që quhet këngë”

Instituti i Edukimit, Trashëgimisë dhe Turizmitka kënaqësinë t’ju ftojë në promovimin e librit 

“Është një vend që quhet këngë”

Vendi:“Salla Abret”, Tirana International Hotel
Data: 10.12.2021 Ora: 17:00
Konfirmoni pjesëmarrjen në numrin: +355 67 605 8044

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress