Home » Kulturë, Lajme » Ftesë – Toena prezanton katër romane të autores italiane Giulia Besa

Ftesë – Toena prezanton katër romane të autores italiane Giulia Besa

Të nderuar miq të Librit dhe të Botimeve Toena.

Botimet Toena në bashkëpunim me Institutin Italian të Kulturës në Tiranë, dhe Qendrën Kombëtare të Librit dhe Leximit
ju ftojnë në prezantimin e romaneve

1  Djali i keq që unë dua 
2  E fshehta e shokut tim të ngushtë
Binjake

Me ty përtej detittë autores italiane Giulia Besa
përkthyer në shqip nga Xhimi Lazri, Diana Çuli dhe Erion Gjatolli

e hënë/ 25 tetor 2021 / ora 18:00 / në mjediset e Qendrës Kombëtare të Librit dhe Leximit

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress