Home » Lajme » Hashim Thaçi ka vendosur që këtë vikend ta kalojë me prindërit e tij në vendlindje

Hashim Thaçi ka vendosur që këtë vikend ta kalojë me prindërit e tij në vendlindje

Sonte kur pritej që Thaçi t’i drejtohej qytetarëve nga zyra e tij, ai zgjodhi që të qëndrojë në Burojë. Këtë e ka bërë publike vet presidenti, pasi që ka postuar një fotografi me babain dhe nënën e tij, në vendlindjen e tij në Burojë të Skenderajt.

Zyra e Presidentit ka njofuar se nesër (e hënë) duke filluar nga ora 20:00 presidenti Thaçi parashihet të flasë lidhur me situatën e tanishme.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch