Home » Lajme » Hetemaj shpreson t’i ndihmojë Chievos

Hetemaj shpreson t’i ndihmojë Chievos

Mesfushori kosovar Përparim Hetemaj pret të jetë i suksesshëm te skuadra e Chievos, shkruajnë mediumet italiane të shtunën. Hetemaj 24-vjeçar te Chievo u transferua muajin e shkuar nga skuadra e Brescias. Kjo e fundit në edicionin e ri do të garojë në Serie B. “Vitin e kaluar luajta mirë te Brescia, kurse tash pres të nisi aventurën time te Chievo. Shpresoj të jem i suksesshëm dhe t’i ndihmojë ekipit të arrijë synimet që ka”, tha Hetemaj, që në fanellë do ta bartë numrin 56. “Gjithmonë e barti këtë numër, sepse më sjellë fat dhe është viti i lindjes së babait tim”. Skuadra e Chievos për 1.8 milionë euro ka blerë gjysmën e kartonit të Hetemajt nga Brescia.

In fact, this very issue was discussed by a family that appeared on good morning http://spying.ninja/ britain and according to a poll taken by the show, a large majority of parents would be willing to monitor their teens

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch