Home » Lajme » Ikin Riberi e Roben, vjen Nani e Hazard?

Ikin Riberi e Roben, vjen Nani e Hazard?

Nëse Frank Riberi dhe Arjen Roben largohen nga klubi i Bajern Munihut, atëherë “bavarezët”, do të provojnë që zbrazëtirën e mundshme që do të lenë këta dy lojtar t’i mbulojnë më Nanin e Mançester Junajtedit dhe Eden Hazardin e Lilit të Francës.

Mediat e huaja raportojnë se Roben mund të ikën në drejtim të Milanit, kurse Riberi tek PSG, dhe në rast të largimit të tyre, gjiganti gjerman do të provoj që në skuadër të sjell dyshen: Nani-Hazard.

Although it’s http://www.writemypaper4me.org geared toward diversity awareness in the workplace, this is a good primer on cultural discrimination

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress