Home » Lajme » Iniesta: Nuk po mendojmë se do humbim nga Reali mentaliteti ynë është fitorja

Iniesta: Nuk po mendojmë se do humbim nga Reali mentaliteti ynë është fitorja

Iniesta ka deklaruar se skuadra e tij nuk janë duke menduar se ata do humbim ndeshjen e parë në Santiago Bernabeu.

“Unë shpresoj se Superkupa nuk do jetë si vitin e kaluar”

”Unë dhe gjithë skuadra ime nuk jemi duke menduar se do humbasim ndeshjen e parë nga Reali sepse ne duhet ta fitojmë atë ndeshje”,tha Iniesta.

Talentierte ghostwriter sind die richtige investition, wenn referate kaufen sie noch viel vor haben

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch