Home » Lajme » Inkoom – ëndrra ime është Chelsea

Inkoom – ëndrra ime është Chelsea

Mbrojtësi i Ghanas Samuel Inkoom ka pranuar se do ishte ” ëndërr ” po të transferohej në Chelsea.

Trajneri i Chelseas Andre Villas-Boas thuhet se ka shfaqur interesim për mbrojtësin dhe po tenton ta sjellë atë në Premier Ligë.

” Të jem i sinqertë ditën që dëgjova se Chelsea ishte e interesuar në mua, isha shumë i lumtur,” tha Inkoom për skysports.com

” Kush nuk do donte të lidhej me një klub të madh si Chelsea , me gjithë ata lojtar klasi ”

” Kjo është një ëndërr për të gjithë, sidomos për lojtart e ri Afrikan sic jam unë. Shpresoj që kjo të ndodhë “/lajmesport.com/

Help students develop 21st-century skills such as communication, collaboration, and critical and article source creative thinking

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress