Home » Lajme » Inter tentimin final për Kaka

Inter tentimin final për Kaka

Interi është i gatshëm të bëj një tentim final për të transferuar yllin e Real Madridit, Ricardo Kaka. Marca tregon se Nerazzurët ende nuk janë dorëzuar dhe kështu do të bëjnë tentimin finale për të nënshkruar me brazilianin.

Kontrata e Kaka me Realin përfundon në vitin 2015 por Interi mund të transferojë atë me një ofertë prej rreth 30 milionë euro. Interi është i gatshëm të garojë me PSG dhe Milanin për të nënshkruar me ish-lojtarin më të mirë në botë.

Slang words are usually synonyms or shortened versions of phone spy app free for spying.ninja other words and can be figured out by reading context

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch