Home » Sport » Interi është duke e menduar një ofertë prej 7 milionë eurosh për sulmuesin e Juventusit, Fabio Quagliarella

Interi është duke e menduar një ofertë prej 7 milionë eurosh për sulmuesin e Juventusit, Fabio Quagliarella

Sportmediaset raporton se e ardhmja e Quagliarellas në Torino është në dyshim, pasi dështoi që të zë vendin e titullarit te kampioni italian.Nerazzurët besohet se janë shumë të interesuar në transferimin e sulmuesit që ka shënuar 20 gola në 56 ndeshje për Juventusin, teksa në këtë transferim rol të madh pritet të luajë edhe Beppe Bozzo dhe marrëdhëniet e tij të mira me hierarkinë Nerazzure.

RTV Presheva

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch