Home » Lajme » Interi po rikthehet ne formën e duhur

Interi po rikthehet ne formën e duhur

Inter po shkon drejt rikthimit por mesa duket do të jetë vonë.Interi feston me një fitore kthimin e Thiago Motta dhe Wesley Sneijder. Por lajmet e mira për fat nuk përfundojne ketu për Claudio Ranierin.

Andrea Ranochia ka kaluar tërheqien e pësuar në Moske, dhe është gati për tu rikthyer për të ndihmuar skudrën e tij që në ndeshjen me Chievon. Do te jete në dorën e Ranierit më pas, te vendose nese do ta zbresë në fushë që të dielën apo do të presë deri në Bergamo, duke parë edhe rekuperimin pozitiv te Ivan Cordobas dhe vendosjen e mirë të Chivu si qëndror.

Bergamo është objektivi edhe për Samuel, i cili po rikuperohet shpejt dhe do të jetë në fushe në qendrën e mbrojtjes të paktën në sfidën e 29 tetorit kundër Juventusit.Më të gjata duken rekuperimet për Andrea Polin, Philippe Coutinho dhe Diego Forlan. Poli do të mund ti bashkohet stërvitjes me grupin pas 4 ose 5 diteve, për të synim është sfida ndaj Genoas. Pas kësaj është parashikuar edhe rikthimi i Coutinhos, ndërsa për Forlan ditët e rekuperimit fatkeqesisht janë më të gjata, pas tërheqijes muskulare të gradës së tretë të pesuar me kombëtaren e Uruguajit.

Inquiry in the middle http://writemypaper4me.org school math class why do we have to know this

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress