Home » Lajme » INTERVISTË EKSKLUZIVE VETËM PËR RTV-SPEKTRI – Ambasadorja amerikane në Beograd znj. Mery Worlik

INTERVISTË EKSKLUZIVE VETËM PËR RTV-SPEKTRI – Ambasadorja amerikane në Beograd znj. Mery Worlik

Ambasadorja e SHBA-ve  në Beograd zonja Mery Worlik do t’i përcjelle mesazhet e veta tek popullata e Luginës Preshevës përmes RTV-SPEKTRI.

Intervista e aranzhuar më herët do të regjistrohet gjatë ditës së Martë 07.06.2011.  kurse do të emetohet përmes ekranit të RTV-Spektrit dhe në rrjetin kabllor po të njejtën ditë në mbrëmje nga ora 22.00.

Intervistën ekskluzive ( në gjuhën shqipe, sërbe dhe angleze) do ta realizoje Drejtori I RTV-SPEKTRI  Jeton Ismaili.

Materialin e regjistruar në video formë do t’jua përcjellim edhe web-porataleve:  www.kosovalindore.com  dhe www.bujanoci.net

RTV- SPEKTRI

B u j a n o c.

Com/elenaaaguilar/ related tags teacher development, media literacy essayprofs.com/ 1

One Response

  1. Rexhep thotë:

    Eselamu alejkum

    Ju lumtë Juve të RTV “SPEKTRI”, vetëm vazhdoni kështu, All-llahu ju shpërbleftë inshaAllah me gjitha të mirat. Amin.

    selamat, rexhep@ch

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch