Home » Lajme » Juventus në garë edhe për Lass Diarra

Juventus në garë edhe për Lass Diarra

Juventusi është i gatshëm të bëjë tentimin e ri për të transferuar mesfushorin e Real Madridit, Lassana Diarra.

AS shkruan se Diarra është lënë jashtë përgaditjeve parasezonale të klubit së bashku me Drenthen dhe Pedro Leon dhe kështu këta lojtarë tani janë në shitje.

Raportohet se Juventusi do të bëj tentimin e ri për të nënshkruar me Diarran.

As a parent, I urge you to look into http://besttrackingapps.com any issues you think might be signs of bullying

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch