Home » Sport » Juventus pas Ozilit

Juventus pas Ozilit

Juventusi ka qenë i interesuar në shërbimet e gjermanit, Mesut Ozil tashmë anëtarit të Real Madridit gjatë verës kur ai kaloi te Los Blancos.

Edhe pse Juventusi e kërkoi lojtarin ishte Reali që bëri një hap para Binakonerëve rreth këtij transferimi.

Ai tani konsiderohet si njëri ndër mesfushorët më të mirë në botë dhe është duke shkëlqyer me fanellën e Real Madridi.

Me elegancën e tij ai ka arritur të fitoj zemrat e shumë tifozëve.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch