Home » Lajme » Kike Flores kandidat për pankinën e Interit

Kike Flores kandidat për pankinën e Interit

Ish-trajneri i Altetiko Madrid, spanjolli Kike Flores që aktualisht është pa angazhim pritet të jetë trajneri i ri i Interit. 

Trajneri spanjoll ka theksuar se ka pasur komunikime me neroazurët, por nuk ka dhënë detaje për negociatat mes tij dhe klubit italian.

Ai do të zëvendësoj Gasperinin, i cili tani ka pësuar tre humbje të thella me radhë. “Kam pasur disa komunikime. Dua të them se në rast se do të kem ofertën zyrtare do ta pranojë, edhe pse Forlan është në atë ekip”, deklaroi Flores, i cili ka pasur një konflikt me uruguajasin në vitin 2010 në finalen e Superkupës së Evropës në përballjen e Atletiko Madrid me Interin.

These short and silly techniques would http://writemypaper4me.org work well with younger students

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress