Home » Lajme » Koeman përflitet si pasues i Kuzhesë

Koeman përflitet si pasues i Kuzhesë

Erwin Koeman ka dhënë dorëheqje të papritur nga skuadra e Utrechtit në Holandë. Holandezi i cili flitet si një prej opsioneve në pankinën shqiptare, befasoj kur paraqiti dorëheqjen e tij.

Ish trajneri i skadrave si Waalwijk e Feynord si dhe përfaqësueses hungareze në futboll, prej kohësh flitej si një prej të prëeferuarve të krerëve të federatës shqiptare.

Pikërisht sot pritet të vendoset për fatin e trajnerit aktual Josip Kuzhe, ndërkaq një përshëndetje e kroatit nga pankina jonë , ndoshta do të ishte një mundësi që Koeman të drejtoj kombëtaren tonë.

Check http://www.homeworkhelper.net/ out this student-produced video that describes why these timeless, eerie illustrations provide such fertile ground for young writers

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress