Home » Lajme, Ndërkombëtare » Komuniteti shqiptar ne Basel, pergaditet te kete perfaqesuesit e tij ne zgjedhjet qe do te mbahen ne tetore te ketij viti

Komuniteti shqiptar ne Basel, pergaditet te kete perfaqesuesit e tij ne zgjedhjet qe do te mbahen ne tetore te ketij viti

Votoni listen Nr. 5 dhe mua si kandidat per parlamentin e kantonit.

Arsim Sadriu

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch