Home » Lajme » Krstev ka paralajmëruar ndryshim të ligjit mbi mbrojtjen e popullatës nga tymi i duhanit

Krstev ka paralajmëruar ndryshim të ligjit mbi mbrojtjen e popullatës nga tymi i duhanit

Siç njoftohet, Ministria e shëndetësisë ka paralajmëruar ndalim të plotë të duhanit në kafiteri, restorane dhe hotele. Kryetarja e komisionit për preventivë të përdorimit të duhanit pranë ministrisë së shëndetësisë Srmena Krstev ka paralajmëruar ndryshim të ligjit mbi mbrojtjen e popullatës nga tymi i duhanit, me rregullore e cila do të ndalojë pirjen e duhanit plotësisht në lokalet si kafiteri, restorane dhe të tjera, e jo siç është tani e ndarë në pjesë ku pihet dhe nuk pihet duhani.

RTV Presheva

The first defense a child has against bullies besttrackingapps.com/ is a teacher, but how can you get a teacher involved if they’re not willing to step in

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch