Home » Lajme » Kryesia e LRPDSH-së i shpreh ngushllime kryetarit të partisë dhe të Kuvendit të Preshevës, z. Sami Salihu

Kryesia e LRPDSH-së i shpreh ngushllime kryetarit të partisë dhe të Kuvendit të Preshevës, z. Sami Salihu

I nderuar Kryetar Sami Salihu,
E nderuar familje Salihu,
Të nderuar miq dhe dashamirë

Me dhimbje të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të NUR-it, djalit të Kryetarit të Lëvizjes për Reforma dhe Kuvendit Komunal Sami Salihut.

Për humbjen e madhe të NUR-it të vogël, kryesia e Lëvizjes pë Reforma i shpreh ngushëllimet më të sinqerta Kryetarit Sami Salihu, familjes Salihu, dhe gjithë miqve e dashamirëve të tyre.
Allahu xh.sh. ua shtoft gajretin.

Nga kryesia e Lëvizjes për Reforma

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2019 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch