Home » Lajme » Kryetarja e Preshevës takohet me Ministren e Turizmit dhe Mjedisit të Republikës së Shqipërisë

Kryetarja e Preshevës takohet me Ministren e Turizmit dhe Mjedisit të Republikës së Shqipërisë

Postimi i znj. Sinani:

“Sanimi i deponive 🚮 në Miratoc, Përzhar dhe Zhunicë; si dhe projektet mjedisore 🌲 ndërkufitare Preshevë-Gjilan-Likovë, ishin disa nga projektet tona për të cilët bashkëbiseduam sot me Ministren e Turizmit dhe Mjedisit të Republikës së Shqipërisë 🇦🇱 znj.Mirela Kumbaro-Furxhi.Falenderoj 🙏 Ministren për gatishmërinë e saj për të kontribuar 🤝 në jetësimin e këtyre projekteve të rëndësishme në një të ardhme të afërt.”

#Mjedisi#Shqipëria#PreshevaEre

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress