Home » Lajme, Politikë » Kuvendi i LDK-së mbahet të shtunën nga ora 10:00

Kuvendi i LDK-së mbahet të shtunën nga ora 10:00

Kuvendi i LDK-së, ku do të zgjidhen kryetari, nënkryetarët, sekretari dhe anëtarët e Kryesisë së partisë , do të mbahet të shtunën nga ora 10:00.

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, duke njoftuar se Kuvendi do të fillojë në ora 10:00, ai ka bërë të ditur se regjistrimi i delegatëve do të fillojë nga ora 09:00.

“Kuvendi i Nëntë Zgjedhor i LDK-së mbahet më 3 gusht 2019 në Hotel Emerald dhe fillon nga ora 10:00, regjistrimi i delegatëve fillon nga ora 9:00”, ka shkruar ai në Facebook.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch