Home » Lajme » Labinoti i Barcelonës

Labinoti i Barcelonës

Labinot Kabashi është supertalenti i ardhshëm dhe ndoshta pasardhësi i Lionel Messit te Barcelona.

Kështu së paku raporton Klan Kosova, që ka intervistuar babain e 11 vjeçarit nga fshati Polac i Skënderajit. Aftësitë e Labinotit janë të jashtëzakonshme dhe ai ka filluar të konsiderohet si pasardhësi i Messit. Konfirmimin për këtë në të ardhmen e tij të ndritur e do edhe vet drenicaku.

Se Labinoti është supertalent, e tregojnë më mirë statistikat – 33 gola të magjishëm për Barcelonën. Dhe pos që është lojtar me aftësi ekscentrike, ai është edhe patriot.

“Unë dua të luaj vetëm për Kosovën. Ky është shteti im”, thekson Labinoti sa herë pyetet se për cilën kombëtare dëshiron të luajë. /Telegrafi/

Një nga golat e Labinotit

linki    http://www.youtube.com/watch?v=ftroLbH0bMY&feature=player_embedded

By lauren klein via greater http://firstessaywritinghelp.com/ good science center are you addicted to your phone

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch