Home » Lajme » Largimi i Sneijder sjell Sanchezin tek Interi

Largimi i Sneijder sjell Sanchezin tek Interi

Në shtëpinë zikaltër nuk mund të harrohet talenti kilian i Udineses,Alexis Sanchez pasi Interi tashmë po mendon ta sjellë atë në Milano në qoftë se do të largohet holandezi, Wesley Sneijder. 

Tashmë pritet nga skuadra e United oferta zyrtare për mesfushorin e Interit dhe një ofertë e tillë që mund të jetë rreth 40 milion euro nuk mund të refuzohet nga Interi dhe presidenti i saj Moratti.

Dhe në qoftë se kjo gjë ndodh atëhere Moratti do të ketë para të mjaftueshëm për të transferuar mesfushorin e Udineses,Alexis Sanchez tek Interi.

Sipas të përditshmes italiane Sportmediaset transferimi i Sanchez tek ndodnjë ekip italina do të jetë shumë i vshtirë pasi presidenti i Udineses,Pozzo ka deklaruar disa ditë më parë se Sanchez në qoftë se largohet nga Udinese do të kalojë vetëm tek Barcelona.

Një deklaratë e tillë do ta bënte paksa të vështirë kalimin e tij tek Interi por sipas kësaj të përditshmeje gjithçka mund të ndodhë në ditët në vazhdim.

Nevertheless, if we, the participating classrooms, keep the focus on the experience of the recipients, we will have modeled other traits every pbl unit should strive for http://www.essaydragon.com/ resilience, patience, and selflessness

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress