Home » Lajme » LIMAJ: KËTË JAVË PLATFORMA NË DIALOG, MUNDËSI E MIRË PËR UNIFIKIM

LIMAJ: KËTË JAVË PLATFORMA NË DIALOG, MUNDËSI E MIRË PËR UNIFIKIM

Bashkëkryesuesi për Dialog me Serbinë, Fatmir Limaj, ka shkruar në llogarinë e tij në ‘Twitter’ se platforma për dialog këtë javë do të jetë në Kuvendin e Kosovës.

Limaj thotë se kjo është mundësi e mirë për unifikim.

“Pres që Kuvendi ta votoj platformën dhe kështu Kosova të ketë një qëndrim zyrtar për dialogun me Serbinë”, ka shkruar ndër të tjera Limaj në llogarinë e tij në Twitter.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch