Home » Lajme » Lorik Cana rrëmben zemrat e tifozëve e Lacial (VIDEO)

Lorik Cana rrëmben zemrat e tifozëve e Lacial (VIDEO)

CANA

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana është shfaqur i lumtur në stërvitjet që ka nisur me skuadrën e tij të re, Lazion.

Ai ka treguar se ka bërë një asist në stërvitje për Tommas Rocchin dhe se tashmë e ka bërë shok të mirë.

Stërvitjet në Auronze di Cadore po i ndjekin edhe tifozë të skuadrës së kryeqytetit. Edhe pse më i riu në skuadrë, tifozët siç shihet në këtë video duan të kenë menjëherë fotografitë e tyre me futbollistin kosovar. /indeksonline/

They can demonstrate their responsibility by following all of your rules for using the phone, avoiding content they shouldn’t be looking at, and so on http://topspyingapps.com/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch