Home » Lajme, LR-PDSH, Vendore » LR-PDSH nis aktivitetin për themelimin e nëndegëve të saj

LR-PDSH nis aktivitetin për themelimin e nëndegëve të saj

Të nderuar qytetar të komunës së Preshevës

LR-PDSH fillon me konsolidimin e vet politik dhe me krijimin e strukturave të veta.
Hapi i rradhës që do të ndërmarrim para kuvendit është krijimi i nëndegëve nëpër të gjitha lokacionet e komunës sonë.
Andaj ju informojm se më datë 25.10.2017
(E MËRKURË) me fillim në ora 19:30 bëhet themelimi i nëndegës së parë në fshatin RAHOVICË në hapësirat e shkollës fillore.
I ftojmë të gjithë simpatizanët, dashamirët dhe përkrahësit tanë që të vijnë dhe t’i bashkangjiten forcës së LR-PDSH-së.

Me respekt
Këshilli iniciues.

Shto koment

Duheni të Logoheni për të komentuar.

© 2018 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch