Home » Lajme, LR-PDSH, Vendore » LR-PDSH themelon edhe dy nëndegë në qytetin e Preshevës

LR-PDSH themelon edhe dy nëndegë në qytetin e Preshevës

Sonte në zyret e LR-PDSH-së u themeluan dy nëndegë të rëndësishme të qytetit të Preshevës, nëndega e vendëvotimit numër 8 dhe 9.
Në këtë mbledhje konstituive u zgjodhen kryesitë si dhe strukturat udhëheqëse të nëndegëve në fjalë.
Për kryetar të nëndegës numër 8 u zgjodh Granit Bilalli, kurse kryetar i nëndegës numër 9 Vigan Nuhiu.
Suksese njësisë nr. 8 dhe 9

Nga sherbimi per informim i LR-PDSH-së

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch