Home » Lajme, LR-PDSH, Vendore » LR-PDSH themelon nëndegën e 13 në fshatin Norçë

LR-PDSH themelon nëndegën e 13 në fshatin Norçë

Lëvizja për Reforma, sonte në fshatin Norçë bëri themelimin e nëndegës së rradhës në prani të një numri të madhë të përkrahësve.
Kjo nëndegë zgjodhi kryesinë dhe organet e kryesisë. Për kryetar u zgjodh Ismet Kadriu, sekretar Artush Hasani kurse arkatar Visar Sylejmani.

Shërbimi për informim i LR-PDSH-së

Shto koment

Duheni të Logoheni për të komentuar.

© 2018 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch