Home » Lajme, LR-PDSH, Vendore » LR-PDSH themelon nëndegën edhe të fshatit Miratocë

LR-PDSH themelon nëndegën edhe të fshatit Miratocë

Themelimi i nëndegëve po vazhdon me sukses dhe sipas dinamikës së paraparë nga këshilli iniciues.
Aktivistët dhe simpatizantët e LR-PDSH-së nga fshati Miratocë zgjodhen kryesinë e nëndegës ku për kryetar përzgjodhën Qenan Abazin.
Suksese kryetarit dhe nëndegës së fshatit Miratocë.

 

 

 

 

 

 

 

Nga shërbimi për informim i LR-PDSH-së .

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch