Home » Lajme » Lukaku:Unë jam në ëndërr

Lukaku:Unë jam në ëndërr

Pas transferimit të tij te Chelsea, Lukaku është shumë i lumtur sa që e gjitha kjo i duket vetëm si një ëndërr.

”Unë do luajë me një ekip me lojtarë me përvojë dhe me një ekip që di të fitojë”

”Unë jam si në ëndërr por jam shumë i lumtur”,tha Luakaku.

 

And ofcourse, your students firstessaywritinghelp.com/ need you to be your best

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress