Home » Lajme » Mancini i jep 48 orë tjera Arsenalit për Nasrin

Mancini i jep 48 orë tjera Arsenalit për Nasrin

Mancini edhe njëherë i ka dhënë Arsenalit 48 orë kohë që të vendosë për të ardhmen e Samir Nasrit.

Së pari për këtë çështje Mancini kishte thënë që mbrenda 48 orëve do mbaronte gjithëçka por ato orë kaluan dhe tani ai i ka ofruar edhe 48 orë të tjera.

Often teachers try to solve an unstable situation, only www.essayclick.net to escalate to the point where any intervention might not work

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress