Home » Lajme » Messi trofeu i Botërorit shumë shpjet në duart tona

Messi trofeu i Botërorit shumë shpjet në duart tona

Sulmuesi i Argjentinës, Lionel Messi, ka thënë se ai patjetër do ta fitojë një herë në karrierën e tij Kampionatin Botëror, edhe nëse këtë duhet ta bëjë në Brazil në vitin 2014.

“Unë dua të fitoj diçka me kombëtaren më shumë se çdokush tjetër dhe këtë do ta bëj”.

“Unë nuk e di pse, por unë e di se do ta fitoj një Botëror. Koha do të vijë dhe unë do të kënaqem me të. Unë nuk e di pse, por diçka po më thotë se do ta fitoj”, u shpreh Messi.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress