Home » Lajme » Messi: United rivali i vetëm në Champions League

Messi: United rivali i vetëm në Champions League

Messi ka deklaruar se skuadra e Manchester United është rivali kryesorë në përballjen e Champions Leauge duke e nënvlerësuar përsëri Realin.

”Ata janë ekip shumë i fortë e sidomos tani kur po shfaqen fenomenal dhe po tregojnë lojë perfekte”

”Ata nuk janë si ne sepse bëhen më të fort çdo sezon dhe ata janë të uritur për suksese”

”Pra,unë i shoh ata rivalët tonë kryesorë për mbrojtëjen e titullit në Champions Leauge”,tha Leo.

I’ve tried www.pro-essay-writer.com it and it’s crazy hard to manage because, like the english language, there’s always an exception

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress