Home » Lajme, Vendore » Misioni i OSBE-së i jep donacion 100 paketa me ushqim për qytetarët në nevojë të Komunës së Bujanocit

Misioni i OSBE-së i jep donacion 100 paketa me ushqim për qytetarët në nevojë të Komunës së Bujanocit

Misioni i OSBE-së në Beograd, përmes zyrës së sajë në Bujanoc, ka donuar 100 paketa me ushqim për qytetarët në nevojë të Komunës së Bujanocit.

Lufta e përbashkët kundër COVID19 e bënë OSBE-në edhe njëherë partnere të drejtëpërdrejtë të Komunës së Bujanocit dhe qytetarëve të sajë.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch