Home » Lajme » Mou pendohet më në fund dhe kërkon falje

Mou pendohet më në fund dhe kërkon falje

Trajneri i Realit,Jose Mourinho ka kërkuar falje nga dy palët e tifozëris pas incidentit në Camp Nou ku ai kishte probleme me Vilanovën të cilët dëshiron të i fuste gishtat në sy kurse Vilanova e goditi me një ”shuplakë”.

”Me të vërtetë ishte situatë e keqe dhe unë kërkojë falja nga Madridistat dhe nga gjithë tifozët”

“Unë kam një President fantastik i cili është shumë inteligjent dhe me të cilin unë kam një miqësi të madhe”,tha Special One

As this video fromteaching channel shows, once do my homework for me you’ve decided which attention getting signals you want to use daily, rehearsing them is key to a strong and effectivedelivery

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch