Home » Lajme » Mourinho i gatshëm për shkëmbimin Ramos-Maicon

Mourinho i gatshëm për shkëmbimin Ramos-Maicon

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, është i gatshëm të heqë dorë nga shërbimet e Sergio Ramos për të sjellë në Bernabeu mbrojtësin e Interit, Douglas Maicon.

Mourinho është i paepur të punojë sërish me Maicon dhe dëshiron të sakrifikojë Ramos për ta mundësuar këtë lëvizje.Ramos është duke e menduar të ardhmen e tij me Realin dhe kërkon një ngritje të dukshme të pagës për të qëndruar në Madrid.Mourinho shpreson të shfrytëzojë avantazhin e situatës duke ia ofruar spanjollin Interit në shkëmbim për Maicon. Por gjithçka pritet të varet nga trajneri i ardhshëm i Interit.

In the know are tests biased against students who don’t writemyessay4me.org/ give a sh*t

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch