Home » Lajme » Mourinho me formacion të ri

Mourinho me formacion të ri

E përditshmja spanjolle Marca tregon se Mourinho do të bëj disa ndryshime të mëdha në formacionin e tij për ndeshjen e Superkupës së Spanjës kundër Barcelonës. 

Raportohet se Mourinho më në fund ka gjetur formacionin e duhur me të cilin mendon se do ta mposht Barcelonën.

Mësohet se Mourinho do të përdor formacionin 4-2-1-3 me Benzema si sulmues tipik ndërsa Ronaldo dhe Ozil prapa tij të cilëve mund t′i bashkohet edhe Kaka.

Portier: Casillas

Mbrojtës: S.Ramos (Arbeloa), Carvalho, Pepe, Coentrao

Mesfushë: Khedira, X.Alonso, Kaka

Sulmues: Ronaldo, Benzema, Ozil

According to him, the girl refused to stop saying topspying.com things that legitimately disturbed him to hear, so he took matters into his own hands and made them stop

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch