Home » Lajme » Neymar e Aguero drejt Realit

Neymar e Aguero drejt Realit

Real Madridi mbetet tejet i interesuar edhe për sulmuesin e Atletico Madridit, Sergio Aguero, përkundër tentimeve të Los Blancos për Neymar.

Real Madridi do të duhet të shpenzojë 45 milionë euro për të transferuar Neymar nga Santosi, ndërsa sipas Marca, edhe Aguero është në agjendën e Los Blancos.

Transferimi i Agueros te Real Madridi do të varet nga shitja e Gonazalo Higuain dhe Karim Benzemas, të cilët, njëri prej tyre, mund ta shohin veten te Interi.

Try to include a number of times mobile spy of www.trymobilespy.com when they’re not allowed to use their phone during homework, meals, and any time after nine o’clock at night usually suffices

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress