Home » Sport » Ozil refuzon të komentojë për lidhjet me Liverpooli

Ozil refuzon të komentojë për lidhjet me Liverpooli

 

Mesut Ozil ka refuzuar të komentojë në lidhje me thashëthemet për transferimin te tij te skuadra e Liverpoolit.

”Unë luaj në Madrid dhe jam shumë i lumtur atje”

”Unë i kam shokë të mirë ata (Sahin,Altintop) sepse i njoha në Gjermani kurse tani po luajnë në një skuadër me mua”

”Jam i lumtur që i kam pranë e sidomos pasi Nuri shënoi golin e parë dhe për këtë jam shumë i lumtur”,tha turku me nënshtetësi gjermane

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch