Home » Lajme, PDSH, Vendore » Partia Demokratike Shqiptare nesër (e diel), hap fushatën e saj elektorale parazgjedhore

Partia Demokratike Shqiptare nesër (e diel), hap fushatën e saj elektorale parazgjedhore

Zvicrra per vizatNesër (e diel) në ora 19 në Shtëpinë e Kulturës “Abdulla Krashnica”, PDSH hap fushatën e saj parazgjedhore ku, para simpatizuesve të saj do t’a shpalos programin parazgjedhor për mandatin e ardhshëm katër vjeçarë.

Me këtë rast PDSH i bën ftesë të gjithë aktivistëve dhe simpatizuesve të saj që të jenë pjesë e hapjes solemne të këtij evenimenti politik.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch