Home » Lajme, PVD, Vendore » Partia për Veprim Demokratik-Medvegjë: KOMUNIKATË

Partia për Veprim Demokratik-Medvegjë: KOMUNIKATË

Partia për Veprim Demokratik

Dega: Medvegjë

20.6.2012

KOMUNIKATË

/për të gjitha mediat vizuele, elektronike, të shkruara etj/

Nëpërmjet kësaj komunikate Ju njoftojmë se më 24 qershor 2012 e diel, mbahen votimet për Asamblenë Komunale në Medvegjë. Nga mediumi juaj kërkojmë që t’i jipni një hapësirë informimi votuesve të Medvegjës që gjenden përkohësisht të vendosur në Republikën e Kosovës për shkaqe të njohura. Ju lutemi që të na e krijoni një hapësirë prezantimi në mediumin tuaj kur të keni mundësi deri ditën e shtunë 23 qershor 2012, si dhe të dërgoni reporteterët tuaj në vendvotimet e Medvegjës.

Sinqerisht,

Më, 20.06.2012                                     Partia për Veprim Demokratik-Medvegjë

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch