Home » Lajme, Politikë » PZAP hedh poshtë ankesën e NISMA-AKR-PD për anulim të votave nga Serbia

PZAP hedh poshtë ankesën e NISMA-AKR-PD për anulim të votave nga Serbia

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka hedhur poshtë ankesën e koalicionit Nisma-AKR-PD për anulim si të parregullta të fletëvotimeve të ardhura nga Serbia dhe atyre me postë.

PZAP ankesën e këtij koalicioni e ka cilësuar si të pasafatshme.

Ky është vendimi i plotë:


Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch