Home » Lajme » Radio Bujanoci.Net fillon punën në muajin e Ramazanit

Radio Bujanoci.Net fillon punën në muajin e Ramazanit

Bujanoci.Net gjermesot gjithmon ka sjellur risi ku risit e fundit u
vlersuan edhe nga klubi i gazetarëve në Lugin të Presheves “ETIKA”, tani
do të vjen me Radio Bujanoci.Net.

Do të Risjell prap në skenë të shum kërkuan RADIO BUJANOCI.NET, kemi
vrejtur në statistikat e kërkimit se më së tepërmi kërkohet Radio
Bujanoci.Net.

Gjat muajit të shenjët të Ramazanit qdo që nga iftari e deri në kohën
e akshamit do të ket programe “ISLAME”, vajzë të treguar nga Imami i
qytetit Ulevi Fejzullahu si dhe hoxhallar të tjer, një ashtu gjat kohës
së ditës do të transmetoj muzik të përzgjedhur për ju në fund të
Ramazanit do të fillojm me programe argëtuese, Përshëndetje dhe Urime e
shum programe tjera risi të zgjedhura për dëgjuesit të uebfaqes
Bujanoci.Net deri atëher për të rejat e fundit vazhdoni vizitoni
uebfaqen www.Bujanoci.Net për tu informuar sakt dhe drejt.

Sometimes a goal can anybody can look here be found in the stories and experiences of those found in your own classroom

3 Responses

 1. nexhati thotë:

  Elhamdulilah mene fundpo hapet nje radio islame neterritorin e serbise…Allahuju sherblefte qe jeni duke e bere gati kete radio per muajin ramazan….inshalla keni suksese zoti ju sherblefte me xhenet e selamu ajekum

 2. luginaa thotë:

  luginaa thote te hapet nji radi shqip, ku folet ship, ku kendohet ship per fene islame.Allahile boll ka radi islame ne arabishte. dona ne ket radi te folet ship, te knohet ship, te lutemi ship. po te msohet ship msimi fetar, e jo edukate afganistane, arabaike, maljaziase, libiase, indoneziane, po edukate ship te fese islame.kejt ne ramazan lutjet, knimi, falja, te bohet ne ship.
  luginaa shnet ship i besimit islam.

 3. Enver thotë:

  Shum iniciativ e mir! Un i bashkangjitem mendimit të komentuesit të mëparshem që lutjet dhe emisioni ne tërsi të jetë në gjuhën shqipe. I ftoj gjith besimtaret të ndëgjojn ket radio dhe të lutemi bashkë.
  Enveri

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress