Home » Lajme » Raul mbetet tek Schalke

Raul mbetet tek Schalke

Malaga është duke ndërtuar një “Dream Team” sulmuesi i Schalkes Raul, nuk duket i interesuar që të kthehet në vendlindje.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe vet trajneri  i tij Ralf Rangnik, duke thënë se nuk ka asnjë gjasë që Raul të largohet nga Schalke.

 

“Po dëgjojë shumë zëra që thonë se Raul nuk ka pasur paraqitje të mirë javën e kaluar, por unë nuk mendojë kështu. Ai ka luajtur si gjithmonë dhe nuk kemi e as qe kemi pasur ndonjëherë plan që ta shesim atë” ka thënë Rangink.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress