Home » Lajme, Ndërkombëtare, Sport » Reali fiton Superkupën e Evropës

Reali fiton Superkupën e Evropës

Skuadra e Zinedine Zidanet fitoi 2 me 1 në ndeshjen e zhvilluar në Shkup të Maqedonisë.

Real Madridi ka mposhtur Manchester Unitedin në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Evropës.

Skuadra e Zinedine Zidanet fitoi 2 me 1 në ndeshjen e zhvilluar në Shkup të Maqedonisë.

Casemiro dhe Isco shënuan golat për kampionin e Ligës së Kampionëve, ndërsa Romelu Lukaku shënoi golin e vetëm për fituesin e Ligës së Evropës.

Shto koment

Duheni të Logoheni për të komentuar.

© 2018 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch