Home » Lajme » Reali me fanella ‘Forza Cassano’

Reali me fanella ‘Forza Cassano’

Gjesti i mirësisë nga ana e Real Madridi ka vazhduar edhe në ndeshjen e sotme kundër Osasunës ku lojtarët e Los Blancos para këtij takimi kishin veshur fanella të bardha në të cilën shkruhej ‘Forza Cassano’. Të gjithë e dimë se Cassano ishte lojtar i Real Madridi ndërsa para disa ditëve u operua në zemër operim ky që shkoi për mrekulli.

Lojtarët e Realit shpresojnë që ai të shërohet sa më shpejtë dhe gjithçka të shkoj mirë.

Would we learn that we can’t continue to live without stories www.writemypaper4me.org/ of hope

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch