Home » Lajme » Ronaldo: Khedira dhe Ozil janë shumë qesharakë

Ronaldo: Khedira dhe Ozil janë shumë qesharakë

Ronaldo ka dhënë sot një deklaratë shumë të gjatë për AS, ndërsa ne ju sjellim fjalët kryesore që ai i ka dhënë në këtë deklaratë.

“Ozil dhe Khedira janë shokë shumë të mirë. Ata të dy janë shumë qesharakë. Kur ne darkojmë, unë ulem me ta në tavolinë. Ata më bëjnë mua të qesh me shakatë e tyre pafund”.

“Mourinho? Padyshim, për momentin ai është trajneri më i mirë në botë. Ai e kupton shumë mirë futbollin. Unë nu ke di nëse nofka ‘Special One’ është nofkë më e mirë për të por unë e di që ai është më ndryshe nga të tjerët”, tha Ronaldo.

For even more viral video fun, cheephomeworkhelp.com/ youtube’s rewind team has done a great job of recapping the year’s most popularyoutube uploads

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress